“UAU”/ E ftuara surprizon Rudinën në emision (FOTO) – AlpeGossip
“UAU”/ E ftuara surprizon Rudinën në emision (FOTO)

“UAU”/ E ftuara surprizon Rudinën në emision (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari është surprizuar pasditen e sotme nga e ftuara që kishte ardhur në emision.

Artistja Stelina Halili kishte pikturuar portretin e Rudinës dhe ja dhuroi moderatores në studio.

“Uau”, reagoi Rudina dhe pyeti publikun e saj: “A më ngjan mua?”.

“Të falenderoj shumë. Fantastike. Të lumshin duart”, i tha moderatorja artistes.