KAPET NGA PAPARACËT/ Pas fotove të ”nxehta” në jug, Ilda Bejleri shfaqet kështu – AlpeGossip
KAPET NGA PAPARACËT/ Pas fotove të ”nxehta” në jug, Ilda Bejleri shfaqet kështu

KAPET NGA PAPARACËT/ Pas fotove të ”nxehta” në jug, Ilda Bejleri shfaqet kështu

Ilda Bejleri është padyshim jo vetëm një nga moderatoret më të suksesshme, por edhe ndër vajzat më seksi të ekranit që gjithnjë është shquar për linjat e saj trupore.

Së fundmi gjatë pushimeve në Santorini dhe Skorpios, në Greqi, Ilda i la të gjithë gojëhapur me fotot ku ekspozonte format e veshur me rroba banjo.

Mirëpo tani Ilda është rikthyer në Shqipëri dhe “iconstyle” e ka fotografuar moderatoren teksa hynte në një qendër tregtare. Ilda shfaqet e veshur me një fustan të gjerë që ia mbulon linjat, me sandale dhe flokët e shpupuritura duke u shfaqur shumë ‘casual’.