ZHDUKET 12 VJEÇARI/ Familja e tij gjendet e vdekur pranë një makine – AlpeGossip
ZHDUKET 12 VJEÇARI/ Familja e tij  gjendet e vdekur pranë një makine

ZHDUKET 12 VJEÇARI/ Familja e tij gjendet e vdekur pranë një makine

Tre anëtarë të një familje janë gjetur të vdekur pranë një makine në Northern Territory të Australisë.

Sipas policisë një djalë 12 vjeçar rezulton i zhdukur.

Policia raportoi se një burrë dhe një grua, rreth 19 vjeç, së bashku me djalin 3-vjeçar u gjetën pranë  automjetit 350 kilometra në veri-perëndim të Alice Springs .

“Nuk ishte një aksident fatal siç ëshët raportuar… jo është një situatë tragjike nga perspektiva e policisë,”-tha Jody Nobbs në një konferencë shtypi të enjten.

Ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Një djalë që besohet të ishte në makinë me familjen po kërkohet nga policia.