PASI PUBLIKOI FOTON ME PESHQIR/ Getoari i nxjerr ”sekretin” – AlpeGossip
PASI PUBLIKOI FOTON ME PESHQIR/ Getoari i nxjerr ”sekretin”

PASI PUBLIKOI FOTON ME PESHQIR/ Getoari i nxjerr ”sekretin”

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim ndër çiftet që gëzojnë shumë popullaritet dhe pëlqehen shumë. Prej ditësh çifti kanë shijuar pushimet në Kuba ku kanë postuar foto nga momentet e lumtura që po kalojnë.

Ditën e djeshme Marina ka postuar foto mjaft provokuese ku shihet vetëm me peshqir e flokët e lagura. “Perendimi me i bukur ndonjehere. Pa pike filtri”, shkruan Marina krah fotove që kanë marrë shumë vëmendje.

Por siç duket Kuba ishte një ndër destinacionet ku ata do pushonin sepse tashmë janë “arratisur” në një vend tjetër. Marina na e mbajti të fshehur duke mos e treguar në postimin e saj, por ishte Getoari ai që zbuloi se çifti do të bëjnë ca ditë pushime edhe në Miami.