Tre vjet pa konsumuar alkool/ Çfarë e solli në Tiranë këngëtaren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Tre vjet pa konsumuar alkool/ Çfarë e solli në Tiranë këngëtaren shqiptare (FOTO)

Tre vjet pa konsumuar alkool/ Çfarë e solli në Tiranë këngëtaren shqiptare (FOTO)

Sot në KafeIN ishte me Flavion Ermiona Lekbello. Personazhi që gjithmonë tërheq vëmendjen edhe kur nuk e ka për qëllim.
Në një intervistë për muzikën, bukurinë femërore dhe thashethemet Ermiona rrëfeu gjëra shumë interesante ndërkohë që merrte pak kafeinë ashtu si publiku I Intv dhe In radio 105.7.

E pyetur për temën e ditës se kur ishte dehur për herë të fundit, ajo tha se prej 3 vitesh nuk konsumonte asnjë lloj alkooli. Sipas saj nuk ishte asnjë arsye specifike, thjesht fakti që u ndje e ngopur dhe nuk kishte më nevojë për atë lloj stimuli.
Miss-i me një formë fizike për tu pasur zili pavarësisht kohës thumboi bukuroshet e reja për ndëryrje plastike që në moshë të re.
Lekbello deklaroi se ishte në Tiranë vetëm për eventin e Joni Peçit dhe se do të ikte për të mos u kthyer për shumë kohë në Shqipëri.