SË SHPEJTI BABA/ Mozzik bën dedikimin emocionues për të voglin (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI BABA/ Mozzik bën dedikimin emocionues për të voglin (FOTO)

SË SHPEJTI BABA/ Mozzik bën dedikimin emocionues për të voglin (FOTO)

Çifti më i njohur i showbizit, Loredana dhe Mozzik, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pohuar këtë lajm, dyshja u pa në një supermarket dhe gjithë vëmendjen e rrëmbeu barku i rrumbullakosur i Loredanës.

Ditën e sotme para pak minutash reperi ka postuar një foto në Instastory ku tregon sakrificat që bën një baba për të ardhmen e fëmijës.