“EURO 2020″/ Look-u i moderatoreve sportive në javën që lamë pas! Temina, leopard dhe… (FOTOT) – AlpeGossip
“EURO 2020″/ Look-u i moderatoreve sportive në javën që lamë pas! Temina, leopard dhe… (FOTOT)

“EURO 2020″/ Look-u i moderatoreve sportive në javën që lamë pas! Temina, leopard dhe… (FOTOT)

Ka startuar “Euro2020” dhe në televizonet shqiptare tashmë çdo ditë moderatoret sportive së bashku me të ftuarit e tyre komentojnë ndeshjet e këtij kampionati.

Ajo që bie në sy janë veshjet dhe look-u i tyre, të cilat jo pak herë kanë kaluar pa komente në rrjet, duke i cilesuar edhe si të pa pershtatshme për emisione me tematikë sportive.

Vëmëndjen në jave që lamë pas e marrin fustanet të cilat njërën pjesë të këmbës e kanë të çarë deri tek gjuri.

Ngjyra mbizotëruese e veshjeve nga moderatoret sportive janë të shumta por ajo që mban rekord është e kuqja, ndërsa look-u i flokëve është pothuajse i njëjtë tek të gjitha pasi kanë zgjedhur ti mbajnë flokët e lëshuara por duke i bërë onde ose të drejta.

Alpegossip.al ju sjell fotot e zgjedhura te moderatoreve sportive.