SI DY PIKA UJI/ Renis Gjoka publikon foton e të bijës dhe nuk mund të ishin më të ngjashëm – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Renis Gjoka publikon foton e të bijës dhe nuk mund të ishin më të ngjashëm

SI DY PIKA UJI/ Renis Gjoka publikon foton e të bijës dhe nuk mund të ishin më të ngjashëm

Këngëtari i njohur Renis Gjoka në muajin qershor të këtij viti u bë baba për herë të parë të një vajze. Lajmin e dha vetë Renisi nëpërmjet një postimi në Instagram ku shfaqej me vogëlushen në krahë.

Këngëtari është treguar mjaft i rezervuar dhe rrallëherë ka postuar foto me vajzën. Në postimet e tij ai është munduar që fytyrën t’ia fsheh gjithmonë. Mirëpo, së fundmi ai më në fund ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i plotë i Auras.

“Koha që kalojmë bashkë është koha që shpenzoj më së miri. More vesh ti goce?”, ka shkruar në përshkrim të fotos Renisi ku shihet që vajzë ka një ngjashmëri të madhe me të.