“FESTË DHE ÇMENDURIRA”/ Supriza dhe “TUFA ME LULE”, në krahët e kujt ndodhet GANGSTERJA e Elbasanit (FOTO) – AlpeGossip
“FESTË DHE ÇMENDURIRA”/ Supriza dhe “TUFA ME LULE”, në krahët e kujt ndodhet GANGSTERJA e Elbasanit (FOTO)

“FESTË DHE ÇMENDURIRA”/ Supriza dhe “TUFA ME LULE”, në krahët e kujt ndodhet GANGSTERJA e Elbasanit (FOTO)

Trejsi Sejdini është bërë një prej femrave më të kometuara të showbizit shqiptar që prej bujës së madhe të videove ku ajo rrihte një djalë, e në një tjetër ku gjuante me shishe alkooli në një club të Tiranës.

‘Gangsterja nga Elbasani’ po merr pjesë në ‘Miss Universe Albania’ dhe fotot e saj seksi nuk kanë kaluar pa u komentuar. Trejsi tërheq gjithmonë vëmendjen me bukurinë e trupin e saj seksi, duke i provokuar të gjithë.

Së fundmi bukuroshja feston ditëlindjen dhe mbushë 18 vjeç. E ndodhur në Sarand shafqe në krahët e një mashkulli të cilësuar në media si ‘boss’ e ka  suprizuar atë me dhuratat të ndryshme por që duken shumë romatike.

Dhe duket se e ka shumë përzemër!/AlpeNews.al