SENSUALE DHE ELEGANTE/ Lady Gaga tregon se është DIVA e Hollywood (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE DHE ELEGANTE/ Lady Gaga tregon se është DIVA e Hollywood (FOTO)

SENSUALE DHE ELEGANTE/ Lady Gaga tregon se është DIVA e Hollywood (FOTO)

Lady Gaga ka treguar aftësitë e saj të perfekte në modë gjatë javëve të fundit.

Dhe sigurisht që këngëtarja nuk i zhgënjeu fansat të martën ndërsa iu drejtua një studio regjistrimi në New York.

Gaga tregoi se ishte diva e Hollywood në çdo ‘pëllëmbë të saj’.

32-vjeçarja, e veshur e gjitha me të zeza dhe me një shami në kokë, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka sjellë albumin e saj të fundit në 2016 dhe tani mendohet se ylli i muzikës po punon për realizmin e një albumi të ri që mendohet se do të dalë në fund të vitit.