U THA SE ËSHTË NDARË NGA TUNA/ Flet për herë të parë Patris Berisha – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NDARË NGA TUNA/ Flet për herë të parë Patris Berisha

U THA SE ËSHTË NDARË NGA TUNA/ Flet për herë të parë Patris Berisha

Ditët e fundit jo vetëm Roberti ka qenë në vëmendje të mediave për ndarjen nga Nora, por edhe vëllai i tij Patrisi u përfol për ndarje. Thashethemet u shkaktuan nga fakti që Tuna shkoi me pushime vetëm me mikeshën e saj ndërsa Patrisi shkoi në Amerikë ku qëndroi për disa javë.

Pas postimeve të Patrisit nga Amerika, nisën aludimet se ai është zhvendosur atje përgjithmonë.

Mirëpo Patrisi i ka shuar sot të gjithë zërat për ndarje, duke postuar një foto të Tunës dhe Tianit teksa shkruan se mezi pret t’i takojë.

“Ata po vijnë. Një ditë ka mbetur. Mezi pres të shoh familjen time të bukur”, shkruan Patrisi.