LOREDANA NDRYSHON LOOK/ Nuk e dalluan të gjithë pamjen e saj të re – AlpeGossip
LOREDANA NDRYSHON LOOK/ Nuk e dalluan të gjithë pamjen e saj të re

LOREDANA NDRYSHON LOOK/ Nuk e dalluan të gjithë pamjen e saj të re

Loredana është padyshim një ndër reperet më të suksesshme, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite. Përpos zërit, ajo bie në sy dhe për stilin e saj të veçantë.

Së fundmi reperja ka bërë një ndryshim të vogël në pamje, që e bën të duket më ndryshe por bukur. Loredana ka prerë baluket dhe këtë e ka treguar me anë të disa postimeve në Instastory.

Për momentin ajo po shijon suksesin e këngës “Kein Wort” dhe së shpejti pritet të fillojë turneun e koncerteve.