“TË DON BABA YT I SINQERTË”/ Mozzik na emocionoi me urimin për ditëlindjen e Hanës (FOTO) – AlpeGossip
“TË DON BABA YT I SINQERTË”/ Mozzik na emocionoi me urimin për ditëlindjen e Hanës (FOTO)

“TË DON BABA YT I SINQERTË”/ Mozzik na emocionoi me urimin për ditëlindjen e Hanës (FOTO)

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës, Hana mbush sot 1 vjeç. Me të mbërritur mesnata Loredana e uroi të bijën me një rrëfim shumë prekës ku tregonte se ka patur një vit të vështirë, por vogëlushja ia bëri të bukurr.  Po kaq prekës është edhe urimi i Mozzikut i cili i uron të bijës më të mirat e botës.

 

 

“Sa shpejt shkoi 1 vit. Urime vajza ime ditëlindjen tënde. Ti sot nuk më kupton në këtë urim sepse ende je e vogël… por kur do rritesh dashtë Zoti do e lexosh e do i kuptosh shumë gjëra! Të uroj gjithë të mirat e jetës. Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës. Të don babi yt i sinqertë”, shkruan Mozzik.