CAN TAMAN SHPALLET “MASHKULLI I VITIT”/ Fjalimi i tij perlot aktoren turke (FOTO) – AlpeGossip
CAN TAMAN SHPALLET “MASHKULLI I VITIT”/  Fjalimi i tij perlot aktoren turke (FOTO)

CAN TAMAN SHPALLET “MASHKULLI I VITIT”/ Fjalimi i tij perlot aktoren turke (FOTO)

Aktori me prejardhje shqiptare dhe me famë të madhe në Turqi, Can Yaman ka fituar çmimin “Mashkulli i vitit 2018”, në eventin e mbajtur nga “Revista GQ”.

Gjatë fjalimit të Yaman pas fitores, kamerat kanë filmuar kolegen e tij Demet Ozdemir të përlotur.