“HAPA KOHËN DHE NXORRA BARAZIM…”/ Aulona “mburret” për udhëtimin në Milano (FOTO) – AlpeGossip
“HAPA KOHËN DHE NXORRA BARAZIM…”/ Aulona “mburret” për udhëtimin në Milano (FOTO)

“HAPA KOHËN DHE NXORRA BARAZIM…”/ Aulona “mburret” për udhëtimin në Milano (FOTO)

“Erdha ne Milano, pushova shiun, “hapa kohen”, nxora barazim Interin me Barcelonen…thoni po deshet qe nuk jam e mrekullueshme”, kështu ka shkruar Aulona krahas fotos së publikuar në Instagram e me lokacion në Milano.

Prej disa ditësh tashmë ajo ka njoftuar se do të nisej në udhëtim të shkurtër me bashkëshortin dhe mesa duket po ja kalon për mrekulli.

Këtë e shohim edhe përmes fotove apo videove të shumta të publikuara.