E dashura e Mozik shatëzënë? Publikohet FOTO ku këngëtarja shfaqet me barkun e fryrë – AlpeGossip
E dashura e Mozik shatëzënë? Publikohet FOTO ku këngëtarja shfaqet me barkun e fryrë

E dashura e Mozik shatëzënë? Publikohet FOTO ku këngëtarja shfaqet me barkun e fryrë

E kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëheshin prindër? Epo ja që duket sikur po ndodh!

Lajmi u përhap nga të afërmit e dyshes, të cilët treguan se Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ky thashethem nuk u pranua asnjëherë nga reperi dhe Loredana, por as nuk u mohua gjithashtu.

Sot në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani është treguar një foto ku Loredana shihet me barkun e rrumbullakosur. Kjo foto i ngre akoma më shumë dyshimet se dyshja janë në pritje të një fëmije. Gjithsesi pritet ta konfirmojnë.