MODA E “ÇMENDUR” E KIM KARDASHIAN/ Shihni Vipe-t që e KOPJUAN HAPUR. Nga Lori tek Armina (FOTO) – AlpeGossip
MODA E “ÇMENDUR” E KIM KARDASHIAN/ Shihni Vipe-t që e KOPJUAN HAPUR. Nga Lori tek Armina (FOTO)

MODA E “ÇMENDUR” E KIM KARDASHIAN/ Shihni Vipe-t që e KOPJUAN HAPUR. Nga Lori tek Armina (FOTO)

Ylli televiziv Kim Kardashian është kthyer në inspirim për gjithë femrat.

Duhet të themi se trendet e saj të çmendura “fiksuan” shumë emra të njohur të showbizit shqiptar.

Mund të themi se ky vit na solli trendet që askush nuk i priste. Si pershembull, konbinimi i klasikes dhe sportives thyen rregullat e modës.

Femrat e showbizit shqiptar janë  të guximshme dhe pa komplekse  duke provokuar me stilet më të fundit të modës.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga femrat më seksi që u “tërbuan” pas trendeve të çmendura të Kim kardashian.

Lori Hoxha 

Trendi iStreçet e çiklistëve

Jonida Maliqi

Trendi i flokëve të shkutra

Eni Koçi

Stili tutave sportive të veshura me taka

 

Arimina Mevlani 

Stili crop -top 

Përgatiti:AlpeNews.al