“JE AKTOR HOLLIVUDI TI VLLA”/ Iliri i ashpër me Donaldin – AlpeGossip
“JE AKTOR HOLLIVUDI TI VLLA”/ Iliri i ashpër me Donaldin

“JE AKTOR HOLLIVUDI TI VLLA”/ Iliri i ashpër me Donaldin

Çështja e Semit ka sjellë debat të ashpër mes Ilirit dhe Donaldin gjatë spektaklit të “Big Brother Vip” këtë të premte.

Gjithçka ka nisur pasi Monika, Iliri dhe Arjola janë shprehur se reagimi i Semit ishte një lojë dhe se bashkë me Donaldin luajnë si një personazh i vetëm.

Iliri: Tek problem i Semit nuk kam dyshime, kam dyshime tek mbrojtja.

Donaldi: Këta i ka kapur paniku, jo Semin.

Iliri: Je aktor hollivudi ti vlla, s’do të të mësoj unë. Donaldi e vë më shumë në sugjestion me mbrojtjen e tij se sa ne, ka një ton bisede shumë agresive.

Paloma: Kur njerëzit kanë problem të kësaj natyre, a ju duket e arsyeshme që të vijnë situata të tilla.