HABIT Arjoni, tregon sa herë në ditë kryen marrëdhënie me Serenën dhe sa lekë harxhojnë – AlpeGossip
HABIT Arjoni, tregon sa herë në ditë kryen marrëdhënie me Serenën dhe sa lekë harxhojnë

HABIT Arjoni, tregon sa herë në ditë kryen marrëdhënie me Serenën dhe sa lekë harxhojnë

Arjoni dhe Serena janë tashmë një nga çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar e çdo e re nga ta përbën lajm. Së fundmi Arjoni ja vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram e ka treguar shumë.

Një prej tyre e pyet Arjonin se sa herë në ditë ai dhe Serena kryejnë marrëdhënie seksuale dhe sa lekë harxhojnë.

“Varet”, i përgjigjet Arjoni për pyetjen e parë ndërsa për të dytën ka publikuar transaksionet e fundit bankare dhe shkruan se tani do të kursejnë.