VIDEO/ A është e lidhur Ilda Bejleri me deputetin e PD-së? Ja si përgjigjet moderatorja… - AlpeGossip
VIDEO/ A është e lidhur Ilda Bejleri me deputetin e PD-së? Ja si përgjigjet moderatorja…

VIDEO/ A është e lidhur Ilda Bejleri me deputetin e PD-së? Ja si përgjigjet moderatorja…

lda Bejleri, moderatorja e Supersport, ishte e ftuar në Top Show në Top Channel, ku ndër të tjera, foli edhe për lidhjen që përflitet në media, me deputetin e PD-së, Klevis Balliu.

“Unë jam me partinë e punës. E kam lexuar diku komplimentin që më ka bërë Klevis Balliu, si një nga moderatorët më të mira, por nuk ka asnjë problem këtu. Ku është problemi? Mesa duket i pëlqen futbolli. Politika? Mua më ka pëlqyer ta ndjek si njeri i thjeshtë, dhe jap mendimet e mia, por nuk e kuptoj aq mirë. Nuk e kuptoj kush është problemi me Klevisin? “ – deklaroi Ilda.

A janë të lidhur prezantuesja Ilda Bejleri​ me Deputetin e PD-së, Klevis Balliu​n? Ja si reagon Ilda, mbi thashethemet për një histori dashurie, mes saj dhe deputetit!

A janë të lidhur prezantuesja Ilda Bejleri me Deputetin e PD-së, Klevis Balliun? Ja si reagon Ilda, mbi thashethemet për një histori dashurie, mes saj dhe deputetit!

Posted by TOP SHOW on Mittwoch, 7. März 2018