Alketa Vejsiu vazhdon me pushime, ja si duket këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu vazhdon me pushime, ja si duket këtë herë (FOTO)

Alketa Vejsiu vazhdon me pushime, ja si duket këtë herë (FOTO)

Alketa Vejsiu, prezantuesja e njohur shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi na ka bërë të ditur se ka lënë pak angazhimet për tu kujdesur për vetën e saj, madje edhe shkuar me pushime.

Prezantuesja e shumë emisioneve televizive, këtë herë është shfaqur teksa skijon dhe po duket goxha mirë dhe në formë.

Ndryshe, ajo duket se po i mbush “bateritë” për projekte të reja pas kthimit në punët e saj të përditshme.