“Beli Taynas ju ka lënë pa mend”/ Nuk e dini se çfarë heq ajo për të mbajtur trupin në forëm (FOTO) – AlpeGossip
“Beli Taynas ju ka lënë pa mend”/ Nuk e dini se çfarë heq ajo për të mbajtur trupin në forëm (FOTO)

“Beli Taynas ju ka lënë pa mend”/ Nuk e dini se çfarë heq ajo për të mbajtur trupin në forëm (FOTO)

Tayna është një prej repereve më të reja shqiptare e cila sigurisht veç stilit të saj në muikë na ka bërë shumë përshtypje dhe me format dhe fizikun e saj kaq të bukur.

Dhe nëse e keni zili reperen, është moment që të hiqni dorë nga zilia dhe të filloni palestrën menjëherë, sepse ajo duket se është çelësi i suksesit për Taynën.

Duket se ajo punon shumë fort për të ruajtur format e saj dhe këtë na e ka treguar nëpërmjet Instastories.

Me pesha të rënda, ajo ka publikuar një video duke ushtruar në sallën dhe nën mbikëqyrjen e kampiones Geta Beqa.

Tayna po bënte “squats” që në shikim të parë duken “vdekjeprurëse”, por të përballueshme.

“Ajo u rikthye më e fortë se kurrë”, ka shkruar trainerja e saj e cila po e vëzhgonte artisten gjatë stërvitjes.