Jeta juaj seksuale rrezikon të shkatërrohet nëse bëni këtë gjë në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
Jeta juaj seksuale rrezikon të shkatërrohet nëse bëni këtë gjë në shtrat (FOTO)

Jeta juaj seksuale rrezikon të shkatërrohet nëse bëni këtë gjë në shtrat (FOTO)

Nuk është e pazakontë që ‘vese’ të caktuara të jenë të padurueshme në çift. Disa prej tyre partnerët ja tolerojnë njëri-tjetrit por disa të tjera çojnë deri në ndarje.

E tillë është dhe gërrhitja.

Mund t’ju duket e pabesueshme por sipas një studimi, një në 10 çifte thonë se gërhitja ka patur një efekt negativ në jetën e tyre seksuale.

Në studim morën pjesë rreth 1000 persona dhe çereku i tyre thanë se, ndërronin dhomë kur partneri i tyre niste të gërhiste.