DO T’I ADHURONI/ Lindi dhe Venera kanë gjetur mënyrën më të bukur për t’ju bërë të qeshni (VIDEO) – AlpeGossip
DO T’I ADHURONI/ Lindi dhe Venera kanë gjetur mënyrën më të bukur për t’ju bërë të qeshni (VIDEO)

DO T’I ADHURONI/ Lindi dhe Venera kanë gjetur mënyrën më të bukur për t’ju bërë të qeshni (VIDEO)

Çifti i njohur i muzikës, Lind Islami dhe Venera Lumani kanë publikuar ditën e djeshme disa video shumë të veçanta. Krahas muzikës dy personazhet e njohur publikë duket se kanë talente të tjera.

Aktrimi, mbase do të ishte një fushë ku dy të dashuruarit do të kishin sukses, pasi skeçet e publikuara prej tyre do t’ju bëjnë ta mbyllni ditën me buzëqeshje. Duke na treguar si duket “Një ditë në bankë” për ta, dy këngëtarët padyshim kanë ditur si ta tërheqin vëmendjen e ndjekësve këtë mbrëmje.

View this post on Instagram

Nje ditë ne banke! @veneralumani 🍷😂

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on

Kujtojmë se Venera dhe Lindi janë fejuar disa muaj më parë dhe së shpejti pritet ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.