RRËFIMI/ Bebe Rexha: I kam goditur dyert derisa jam gjakosur për… – AlpeGossip
RRËFIMI/ Bebe Rexha: I kam goditur dyert derisa jam gjakosur për…

RRËFIMI/ Bebe Rexha: I kam goditur dyert derisa jam gjakosur për…

Bebe Rexha ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme duke nga hitet që ka shkruar e shkrimit për njerëzit e tjerë dhe, herë pas here, duke u kënduar.

Ajo u bë e famshme pasi ndihmoi në krijimin e këngës ‘Monster’ për Eminem dhe Rihanna, dhe Myself & I për G-Eazy.

Bebe është aktualisht në krye të toplistës prej 10 më të mirëve të Britanisë së Madhe si pjesë këngës ‘Girls’, së bashku me Rita Ora. Ndërsa projekti i saj i fundit ‘Meant To Be’ kaloi 28 javë në vendin e parë në listat e vendeve të SHBA.

E gjithë kjo është rezultat i një lufte 10-vjeçare për të hyrë në industrinë e muzikës.

Unë me të vërtetë kam goditur dyert derisa duart e mia të bëheshin të zeza dhe blu … Deri sa të gjakosur”, tha 28-vjeçarja në një intervistë për BBC.

Ndërkohë, Bebe Rexha do sjellë albumin e saj ‘Expectations’ javën e ardhshme.