Luana tregoi si e thërriste Stresin, por e vërteta qenka ndryshe, zbulojeni! (VIDEO) – AlpeGossip
Luana tregoi si e thërriste Stresin, por e vërteta qenka ndryshe, zbulojeni! (VIDEO)

Luana tregoi si e thërriste Stresin, por e vërteta qenka ndryshe, zbulojeni! (VIDEO)

 

Mbrëmjen e së shtunës, në emisionin “Shiko kush Luan”, i ftuar ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Nga sa u vu re në fillim të emisionit, Stresi dhe Luana kishin një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Në fillim të programit që moderatorja e njohur drejton, e pyeti reperin se si ta thërriste, Stresi apo me shkurtimin e emrit të vërtetë Arkimed, pikërisht “Kedi” ashtu siç supozohej se Luana e thërriste.

Por e vërteta rezultoi ndryshe sepse në pjesën më të madhe të emisonit, moderatorja bukuroshe e ka quajtur atë siç e thërrasim ne të gjithë, pikërisht “Stresi”. Shikojeni!