E SULMOJNË PËR OPERACIONE PLASTIKE/ Rike Roçi publikon foton nga e shkuara – AlpeGossip
E SULMOJNË PËR OPERACIONE PLASTIKE/ Rike Roçi publikon foton nga e shkuara

E SULMOJNË PËR OPERACIONE PLASTIKE/ Rike Roçi publikon foton nga e shkuara

Ish banorja e Big Brother është bërë nostalgjike.

Rike Roçi ka ndarë në rrjetet sociale një foto kur ishte e vogël. Edhe kur ka qenë e vogël ajo ishte një fëmijë mjaft i ëmbël.

Rikja ka treguar dhe njëherë se ka një bukuri mjaft natyrale.

Edhe pse herë pas here është vënë përballë sulmeve për ndërhyrje plastike me këtë foto ajo hedh poshtë të gjitha.