Zaimina del për herë të parë me rroba banjo dhe duket sikur nuk ka lindur kurrë (FOTO) – AlpeGossip
Zaimina del për herë të parë me rroba banjo dhe duket sikur nuk ka lindur kurrë (FOTO)

Zaimina del për herë të parë me rroba banjo dhe duket sikur nuk ka lindur kurrë (FOTO)

Zaimina Vasjari prej disa ditësh ka qënë në vëmendje të mediave rozë me fotot e saj të fundit të postuara në Instagram.

Këngëtarja duket se i ka filluar pushimet para kohe dhe sot për herë të pas lindjes së vajzës Khloe, ajo ka postuar një foto me rroba banje dhe na la pa fjalë.

E veshur me një trupore bojëqielli dhe duke pozuar pranë pishinës Zaimina duket me linja përfekte dhe sikur nuk ka lindur kurrë një fëmijë.

Ndërkohë kujtojmë që vajza e saj ka lindur vetëm para 3 muajsh, por ajo ja ka arritur të kthejë në kohë rekord format e saj fizike.