Kim Kardashian poston foton topless, Enca i lë komentin e papritur (FOTO) - AlpeGossip
Kim Kardashian poston foton topless, Enca i lë komentin e papritur (FOTO)

Kim Kardashian poston foton topless, Enca i lë komentin e papritur (FOTO)

Kim K së fundmi ka ‘pushtuar’ Instagramin me fotot provokuese.

Ajo nuk ndalon së thyeri rrjetin duke zbuluar të pasmet apo gjoksin. Për këto postime 37 vjeçarja është ‘kryqëzuar’ nga shumë ndjekës të cilët e kritikojnë për zhveshjen e tepërt, aq më tepër tani që shtë mama e 3 fëmijëve. Por ka edhe nga ata që e pëlqejnë dhe e përkrahin zhveshjen e yllit të reality show-t. Njëra ndër to është edhe këngëtarja shqiptare Enca e cila në foton e fundit të Kim, e komplimenton atë duke i shkruar: O Yll.