LUANA POSTON FOTOT NGA MALDIVET/ Fansat kapin detajin shokues – AlpeGossip
LUANA POSTON FOTOT NGA MALDIVET/ Fansat kapin detajin shokues

LUANA POSTON FOTOT NGA MALDIVET/ Fansat kapin detajin shokues

Luana po i shijon në maksimum pushimet në Maldive ku ndodhet prej disa ditësh në shoqërinë e partnerit të saj të shumë përfolur, Krenarit.
Luana po poston shpesh foto e video duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Mbrëmjen e sotme këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet e ulur në një stol, mes gjelbërimit dhe rërës, mirëpo fansave nuk u kanë shpëtuar takat.

“Si ecën me ato taka në rërë?”, është një pyetje e bërë shpesh nga fansat në komentet e fotos.