NUK NJIHET/ Ja si dukej ish e dashura e Majk përpara operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
NUK NJIHET/ Ja si dukej ish e dashura e Majk përpara operacioneve plastike (FOTO)

NUK NJIHET/ Ja si dukej ish e dashura e Majk përpara operacioneve plastike (FOTO)

Mediat kosovare kanë nxjerrë foto të Majlinda Zekës, ish e dashura e këngëtarit Majk, dhe nëna e djalit të tij, Roan. Lidhja mes tyre nuk funksionoi, por Majlinda ka qenë tejet e përkushtuar ndaj të birit, edhe pse po e rrit e vetme.

Ajo konsiderohet një femër tepër joshëse, por ka pasur mjaft ndryshim me atë që ishte përpara. Ndonëse simpatike dhe në atë rast, Majlinda ka goxha ndryshim pas ndërhyrjeve.