PASI KONFIRMUAN LAJMET/ Gjiko publikon foton e ëmbël me Elitën: Jemi… – AlpeGossip
PASI KONFIRMUAN LAJMET/ Gjiko publikon foton e ëmbël me Elitën: Jemi…

PASI KONFIRMUAN LAJMET/ Gjiko publikon foton e ëmbël me Elitën: Jemi…

Moderatorja Elita Rudi është duke pritur fëmijën e parë të Gjikos dhe dyshja janë të emocionuar shumë dhe pasi konfrimuan lajmet nuk ngurojn ta shprehin publikisht.

Çifti shfaqet i lumtur  nëpër postimet e tyre të fundit në rrjetin social instagram .Në projektin e fundit të Gjikos me titull “Distanca” Elita e ka treguar barkun e fryrë për herë të parë.

Para dy orësh Gjiko ka publikuar një foto ku shkruan: “Jemi shtatëzënë”