“NUK KEMI MIQËSI, POR…”/ Alketa Vejsiu flet si kurrë më parë për Arbana Osmanin – AlpeGossip
“NUK KEMI MIQËSI, POR…”/ Alketa Vejsiu flet si kurrë më parë për Arbana Osmanin

“NUK KEMI MIQËSI, POR…”/ Alketa Vejsiu flet si kurrë më parë për Arbana Osmanin

Alketa Vejsiu ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit. Ato i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet dhe moderatorja nuk ka hezituar t’u përgjigjet.

'Nuk kemi miqësi, por...', Alketa Vejsiu flet si kurrë

“A je ende në marrëdhënie shoqërore me Arbana Osmanin?”, i ka shkruar një prej tyre. Alketa ka treguar se nuk ka miqësi me Arbanën, por dikur kanë qenë kolege dhe e respekton.

'Nuk kemi miqësi, por...', Alketa Vejsiu flet si kurrë

“Miqësi nuk kam, por kam një histori të vjetër kolegesh se kemi punuar në të njëjtën radio, përfaqësojmë të njëjtën gjeneratë. Në distancë respektohem me të gjithë kolegët, sidomos kur janë vajza”, është shprehur ajo.

'Nuk kemi miqësi, por...', Alketa Vejsiu flet si kurrë

'Nuk kemi miqësi, por...', Alketa Vejsiu flet si kurrë