SHFAQET PËR HERË TË PARË PAS DALJES NGA “BB VIP”/ Beatrix: Më mbushët me dashuri (VIDEO) – AlpeGossip
SHFAQET PËR HERË TË PARË PAS DALJES NGA “BB VIP”/ Beatrix: Më mbushët me dashuri (VIDEO)

SHFAQET PËR HERË TË PARË PAS DALJES NGA “BB VIP”/ Beatrix: Më mbushët me dashuri (VIDEO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka disa ditë që ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, por që nuk është shfaqur në publik. Ditën e djeshme ajo është shfaqur për herë të parë.

Ajo ka postuar një video në profilin e saj në “Instagram”, ku duket se është kujdesur për veten e saj.

Beatrix ka lyer dhe prerë flokët ndërsa ka postuar një video ku shfaqet mjaft në formë duke kënduar këngën e saj “Faj”.

“Me mbushët me dashuri, jetaaa. E keni degjuar ‘Faj’ akoma? Mund ta gjeni tek link-u ne profil timin!”, shkruan Trixa.

Këtë këngë duket se ia dedikon romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

 

 

VIDEO