KAÇURRELSE SEKSI/ Anxhelina me xhinse krejtësisht të shqyera, tregon të brendshmet (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
KAÇURRELSE SEKSI/ Anxhelina me xhinse krejtësisht të shqyera, tregon të brendshmet (FOTO+VIDEO)

KAÇURRELSE SEKSI/ Anxhelina me xhinse krejtësisht të shqyera, tregon të brendshmet (FOTO+VIDEO)

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, ajo është shumë aktive me postime në rrjetin social Instagram.
Këngëtarja së fundmi ka postuar disa instastory teksa tregon se si u shfaq në Festivalin e Artit ‘Coachella 2018’ që mbahet çdo vit në Kaliforni.

Anxhelina ishte në mesin e yjeve më të famshme botërore teksa zgjodhi një veshje tejet ekstravagante dhe goxha provokuese.


Me xhinse krejtësisht të shqyera, asaj i vërehen edhe të brendshmet, ndërsa vjen si një kaçurrele seksi.