ÇUNA PËRMBAHUNI/ Vjen “goditja” e radhës nga Geta Beqa, MOS E HUMBISNI KËTË FOTO – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Vjen “goditja” e radhës nga Geta Beqa, MOS E HUMBISNI KËTË FOTO

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Vjen “goditja” e radhës nga Geta Beqa, MOS E HUMBISNI KËTË FOTO

Tejet aktive në rrjete sociale, ku publikon fotografi e video të ndryshme gjatë ushtrimeve në palestër, pasi pjesën më të madhe të kohës e kalon aty.
Në çdo paraqitje të saj ajo shpeshherë ekspozon dhe më shumë se që duhet nga trupi i saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi e veshur e tëra me të kuqe, Geta ka nxjerrë në pah të pasmet e formësuara