Rudina Magjistari bie "pre" e tundimit, shikoni çfarë ka bërë (FOTO) - AlpeGossip
Rudina Magjistari bie “pre” e tundimit, shikoni çfarë ka bërë (FOTO)

Rudina Magjistari bie “pre” e tundimit, shikoni çfarë ka bërë (FOTO)

Moderatorja e njohru Rudina Magjistari nuk i ka rrezistuar tundimit.
Ditët e fundit temperaturat kanë filluar të ndryshojnë duke shtuar më tepër dëshirën për pushimet verore.

Ndër të parat personazhe publike që nuk i ka rrezistuar dëshirës është pikërisht Rudina.

Fundjava e saj i dedikohet totalisht familjes dhe spesh ndan momente nga më specialet.

‘Freskët por qejf,’ ka shkruar Rudina në postimin e saj ku duket të provojë ujin e detit