ÇFARË NDODHI? Fjolla Morina lë qytetin, nis jetën në fshat mbi traktor e duke mbjellë perime – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Fjolla Morina lë qytetin, nis jetën në fshat mbi traktor e duke mbjellë perime

ÇFARË NDODHI? Fjolla Morina lë qytetin, nis jetën në fshat mbi traktor e duke mbjellë perime

Fjolla Morinën e kemi parë gjithnjë si vajzën moderne dhe shumë larg të qenit e thjeshtë e aq më pak vajzë fshati. Në çdo postim të sajin vihet re jeta luksoze që bën dhe lokalet e shtrenjta që frekuenton.

Por pikërisht ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto dhe video nga jeta në fshat dhe si rralleherë këngëtarja shfaqet duke mbledhur speca dhe domate në një serë.

“Ishte një ditë e bukur sot”- shkruan krah postimit Fjolla e cila si gjithnjë është e kuruar në detaj edhe në këto ambiente ferme. Në një foto tjetër Fjolla shfaqet mbi traktor.

E veshur me një bluzë të bardhë, xhinse të gjëra dhe atleta të bardha, ajo duket kaq sportive dhe tërheqëse. Fansat nuk kane nguruar t’a komplimentojnë për dukjen.