“DUHET TË SHOHË LOJËN E TIJ”/ Balina Bodinaku komenton marrëdhënien e Kiarës dhe Luizit: Ajo nuk po i jep shumë… – AlpeGossip
“DUHET TË SHOHË LOJËN E TIJ”/ Balina Bodinaku komenton marrëdhënien e Kiarës dhe Luizit: Ajo nuk po i jep shumë…

“DUHET TË SHOHË LOJËN E TIJ”/ Balina Bodinaku komenton marrëdhënien e Kiarës dhe Luizit: Ajo nuk po i jep shumë…

Balina Bodinaku ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Wake Up” ku komentoi lojën e banorëve të këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

Ish-opinionistja ka folur edhe për marrëdhënien romantike që po zhvillohet mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit.

“Kiara nuk po i jep shumë siguri atij. Luizi duhet të shohë lojën e tij tani. Unë e shoh sikur ai çdo gjë që thotë ose bën, nuk është rastësisht. Shikoj një lojë të Kiarës bazuar vetëm te Luizi, kam filluar të dyshoj nëse ajo ka një lojë të saj. Duket sikur loja e saj është Luizi”, tha Balina Bodinaku.