E dini sa kushtoi veshja që Era Istrefi mban në klipin e këngës zyrtare të Botërorit 2018? (FOTO) - AlpeGossip
E dini sa kushtoi veshja që Era Istrefi mban në klipin e këngës zyrtare të Botërorit 2018? (FOTO)

E dini sa kushtoi veshja që Era Istrefi mban në klipin e këngës zyrtare të Botërorit 2018? (FOTO)

Pas lajmit se Era Istrefi do të ishte pjesë e himnit të Bortërorit të Futbollit ‘Rusi 2018’, vëmendje tërhoqi edhe xhirimi i klipit të këngës. Në rrjetet sociale nisën të qarkullojnë foto shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve dhe një dnër detajet që u komentua ishte veshja e Era Istrefit.

Bodysuit që ka veshur këngëtarja, kushton 49.95 euro ndërsa sandalet e zeza kapin shifrën e 1.095 eurove.