Olta Gixhari ndez rrjetin, shikoni çfarë bën biondja lozonjare (FOTOT) – AlpeGossip
Olta Gixhari ndez rrjetin, shikoni çfarë bën biondja lozonjare (FOTOT)

Olta Gixhari ndez rrjetin, shikoni çfarë bën biondja lozonjare (FOTOT)

Një nga femrat më lozonjare dhe më provokuese të skenës shqiptare ka goditur me publikimet e saj.
Olta Gixhari është një nga aktoret që edhe kur shfaqet thuajse natyrale duket mjaft tërheqëse.

Ajo shfaqet në disa publikime në Instagramin e saj duke luajtur me flokët e saj të arta.

Jo më kot Olta është cilësuar si një nga femrat më të lakmuara dhe më të bukura të skenës.