“PËRGJITHMONË”/ Ilnisa publikon foton duke u puthur me Meritonin – AlpeGossip
“PËRGJITHMONË”/ Ilnisa publikon foton duke u puthur me Meritonin

“PËRGJITHMONË”/ Ilnisa publikon foton duke u puthur me Meritonin

lnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi vazhdojnë të jenë një ndër ciftët mjaft të komentuar nga publiku shqiptar. Dyshja, e cila u njoh gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, vijojnë të shijojnë romancën e tyre jashtë shtëpisë po me të njëjtën dashuri. Pavarwsisht se janw

Ditën e sotme, gazetarja e njohur ka publikuar një fotografi, ku shihet së bashku me partnerin e saj, Meriton Mjekiqin, ku ky i fundit është duke e puthur në faqe.

“Përgjithmonë dhë përngaherë”, shkruan Ilnisa bashkngjitur postimit të saj, të cilën e ka shoqëruar gjithashtu edhe me një këngë të Beyonce, “Drunk in Love”.