UJË DHE SAPUN/ Dafina Zeqiri mahnit me pamjen pa make up – AlpeGossip
UJË DHE SAPUN/ Dafina Zeqiri mahnit me pamjen pa make up

UJË DHE SAPUN/ Dafina Zeqiri mahnit me pamjen pa make up

Nuk ndodh shumë shpesh që të famshmit shqiptar, t’i shohim pa asnjë grimcë make up-i në fytyrë. Por duket se kjo ka qenë një ditë me fat!

Grimierja kosovare Selma Kasumoviq ka publikuar një imazh në “Instagram”, ku shfaq këngëtaren Dafina Zeqiri para dhe pas grimit profesional.

“Ja ku e keni! A nuk mendoni edhe ju se duket më mirë pa make up?” – pyet Selma.

Dhe i japim plotësisht të drejtë! Dafina duket një yll edhe pa grim. Sakaq, në imazhin e dytë këngëtarja shfaqet e kuruar me një make up të mbrëmjeje!

Por, e preferuara e fansave mbetet imazhi i parë, ndaj i luten Dafinës të shfaqet gjithmonë sa më natyrale.