BLUZET “CROP-TOP” MUST -I I PRANVERËS/ Vip-et i kombinuan kështu dhe ne i adhuruam (FOTO) – AlpeGossip
BLUZET “CROP-TOP” MUST -I I PRANVERËS/ Vip-et i kombinuan kështu dhe ne i adhuruam (FOTO)

BLUZET “CROP-TOP” MUST -I I PRANVERËS/ Vip-et i kombinuan kështu dhe ne i adhuruam (FOTO)

Bluzet “Crop Top” është një ndër modelet më të preferuara të vajzave të cilat u kthen në trend në vitin 2016.

Mirëpo duket se ky trend është kthyer në mani dhe përveç dimrit do ti shohim edhe  në sezonet pranverë- verë.

Pjesa më e rëndësishmve është të dimë si ti kombinojme dhe kjo nuk është aspak e vështirë.

Bluzet “Crop-Top” mund ti përshtatim me të gjitha stilet nga ato spotive tek ato klasike prandaj ajo konsiderohet një “must have” për garderobën.

Nëse akoma nuk i keni idetë e qarta ne ju njohem me disa nga femrat e showbizit dhe mënyrën se si e kanë kombinuar.

Lori Hoxha

Marina Vjollca

Luana Vjollca

Armina Mevlani

Kiara Tito

Beatrix Ramosaj

AlpeNews.al