“DO FLIRTOJ ME…”/ Banorja e re i drejtohet Beatrixës: Je naive (VIDEO) – AlpeGossip
“DO FLIRTOJ ME…”/ Banorja e re i drejtohet Beatrixës: Je naive (VIDEO)

“DO FLIRTOJ ME…”/ Banorja e re i drejtohet Beatrixës: Je naive (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme shtëpisë së “Big Brother” iu bashkuan 5 banorë të rinj, mes tyre edhe këngëtarja Xheisara. Xheisara shpeshherë ka marrë vëmendjen në media për deklaratat e saj pasi gjithmonë flet pa dorashka dhe kështu veproi edhe në klipin e saj prezantues.

E pyetur çfarë mendimi ka për Trixën, Xheisara u shpreh se ajo i duket shumë naive.

Këngëtarja pranoi gjithashtu se brenda shtëpisë ka për të flirtuar nëse e ndjen.

“Do flirtoj me atë që do më japi ndjesinë”, tha Xheisara.