Afërdita provokon të fejuarin duke nxjerr GJOKSIN jashtë, reagimi i tij është i menjëhershëm duke… (FOTO) – AlpeGossip
Afërdita provokon të fejuarin  duke nxjerr GJOKSIN jashtë, reagimi i tij është i menjëhershëm duke… (FOTO)

Afërdita provokon të fejuarin duke nxjerr GJOKSIN jashtë, reagimi i tij është i menjëhershëm duke… (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja nga Shkupi Afërdita Dreshaj dhe pak ditë do të martohet
Ajo do të martohet me hokeistin çek Jakub Kindl, 29 qershori i këtij viti është data kur do ta shohim Afërditën nuse.

Dasma do të mbahet në Miami, Florida, në Amerikë.

Në një video që ka publikuar Afërdita shfaqet shumë hot përball të fejuarit i cili ai është duke vozitur, dhe bukuroshja duke bërë video.

Ndryshe Afërdita kohë me parë ishte e fejuar me këngëtarin Shpat Kasapin.