“SERBIA TË Q**TË”/ Emina Cunmulaj e bën për dy lekë fansin (FOTO) – AlpeGossip
“SERBIA TË Q**TË”/ Emina Cunmulaj e bën për dy lekë fansin (FOTO)

“SERBIA TË Q**TË”/ Emina Cunmulaj e bën për dy lekë fansin (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është e martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza.

Lidhur me martesën e saj me Nazarian, një “person enigmatik” i ka dërguar një mesazh me përmbajtjeje ofenduese bukuroshes.

“Shkon me arab, nuk je shqiptare”, i shkruan ndër të tjera ai, duke vijuar opinionin e tij më tej me fjalë banale dhe të rënda.

Mirëpo, Emina nuk ia ka përtuar aspak me përgjigjen e saj, teksa i ka bërë publik edhe emrin: “E more vëlla, po sikur të ishe ti 10% shqiptar nga ajo që jam unë. Turp të kjoft! Se e shkreta nonë bela edhe me halle ta ka rrit trupit e të ka mësuar të keqen nga e mira, por ti djal shko gjej ndonji punë e mos humb kohë me energji negative se për besë more vëlla kështu ndahen njerëzit.”

Ndërkohë, si për t’i vënë kapakun reagimit të saj, Emina i shkruajti personit në fjalë: “Edhe kyt po ta them. Më vjen shumë gjynaf për ty! Zoti të kjoft në ndihmë se e paske për nevojë.”