HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jeta e Elvana Gjatës fiks si një “ujor”, vonesat dhe ngjarja e bllokut na bindën – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jeta e Elvana Gjatës fiks si një “ujor”, vonesat dhe ngjarja e bllokut na bindën

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jeta e Elvana Gjatës fiks si një “ujor”, vonesat dhe ngjarja e bllokut na bindën

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të preferuara shqiptare, prej vitesh ajo qëndron në krye të klasifikimeve muzikore dhe këngë e saja kthehen në hite.

Mirëpo ajo i përket “Ujorit” në horoskop dhe karakteristikat e Elvanës përputhen në çdo aspekt me shenjën. Ja disa nga detajet që na e vërtetojnë këtë.

Le ta fillojm nga negative. Zakonisht është e vështirë pёr tё lёnё njё orar fiks mё njё Ujor pёr tu takuar  dhe miqtë e Elvanës na e kanë zbuluar këtë ves të keqë.

Për te arritur objektivat femrat e shenjës se ujorit punojnë jashtë mase. Kreativiteti dhe improvizimi i ndihmojnë gjithashtu për te arritur ku duan.  Filozofia e Ujorёve është se të gjithë kanë tё veçantёn e vet, mendimet dhe dёshirat e tyre unike dhe komedia e cila po bën namin ishte ëndrra e  Elvanës. “Dy gisht mjaltë” është komedia e cila ka fituar zemrën e gjithë publikut dhe ka rezultuar një sukses.

Dhe nëse do ta përshkruanim Elvanën  si një “Ujor” me tre fjalë të vetme do ishte: : ekstravaganca, ndjeshmëria e tepër  dhe pa parashikueshmëria dhe tani le ti shohim më mirë këto pikat kyçe.

Elvana di si të godas gjithmonë në shenjë me look-un, duke zgjedhur trendet e e fundit dhe duke e kthyer ekstravagancën në elegancë.

View this post on Instagram

#Mike 19:00

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

View this post on Instagram

💜

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

View this post on Instagram

Sculpture @valdrinsahitiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Nëse do flasim për parashikushmërine dhen ndjeshmërine mjafton të kujtojm ngjarjen e bllokut dhe fejesën e këngëtares. E ftuar në emisionin e Ermalit ajo zgjodhi të fliste për të fejuarin dhe frikën se  mos i ndodhte diçka e keqe dhe pas disa javës ndodhi ngjarja e bllokut.

Elvana  e prekur nga ngjarja dhe përfshirja e të fejuarit zgjodhi të largohesh dhe mos të jepte asnjë pronocim, pas dy muajsh ajo reagoi me anë të një statusi në rrjetin e saj social Instagram.

AlpeNews.al