“TA HARROJË SE BËHEM FOTOGRAF”/ Banorët ngacmojnë Luizin për Kiarën: O të bën gruja o shoku – AlpeGossip
“TA HARROJË SE BËHEM FOTOGRAF”/ Banorët ngacmojnë Luizin për Kiarën: O të bën gruja o shoku

“TA HARROJË SE BËHEM FOTOGRAF”/ Banorët ngacmojnë Luizin për Kiarën: O të bën gruja o shoku

Ndërsa kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë banorët kanë folur në lidhje me jetën jashtë. Luizi është shprehur se nuk i do dhe nuk i pëlqen fare fotot.

Luizi: Ma inat se e kam këto që rrin tu hedhë foto. Unë s’do dal kërkund iher. S’i kam qejf hiç.

Keisi: Ca foto do ia bësh ti

Luizi: Ta harroje se bëhem fotograf. Unë dy foto me qëllim ia çoj të shpisë. S’di do i them.

Lorenci: Mbaje mend komenti im sa të shoh foton e Kiarës në Maldive, do them: Bravo Luiz.

Fotini: Duket dora e Luizit.

Lorenci: O t’bo gruja o shoku