ÇMENDEN VAJZAT: Kejvina i fut duart Rashelit dhe i kap të pasmet: A i ke të tuat?! (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDEN VAJZAT: Kejvina i fut duart Rashelit dhe i kap të pasmet: A i ke të tuat?! (FOTO)

ÇMENDEN VAJZAT: Kejvina i fut duart Rashelit dhe i kap të pasmet: A i ke të tuat?! (FOTO)

Siç është bërë e ditur, këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, është e ftuar Rashel Kolaneci, një nga modelet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Kjo do të jetë hera e parë ku Rasheli do të përballet me Kejvinën e cila duket se do t’i bëjë modeles një pyetje me spec.

Kjo pasi në spot Rasheli shihet të ketë hipur mbi tavolinë dhe Kejvina i kap të pasmet, si për të provuar nëse i ka të saj apo jo.

Por çfarë ka ndodhur na mbetet ta shohim nesër, kur Rasheli përveçse intervistës argëtuese, plot të qeshura e të pathëna, do të bëjë edhe një kërcim provokues duke sfiduar kërcimin e Kejvinës me fustanin e kuq.